شرکت توسعه بازاریابی و فروش ماد

/ / شرکت های تابع

شرکت توسعه بازاریابی و فروش ماد در تاریخ 29/03/1392 تحت شماره 440773 و شناسه ملی 10320881400 با سرمایه اولیه 31350 میلیون ریال در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. هدف از تاسیس شرکت  فروش املاک مازاد بانک­ملت و نیز اجرای کلیه پروژه های عمرانی و ساختمانی و خدمات مشاوره ای، خرید و فروش املاک و کلیه فعالیت های مجاز مرتبط با موضوع اساسنامه می باشد.

موضوع شرکت

۱-انجام کلیه عملیات مجاز بازرگانی اعم از خرید و فروش، ترخیص کالا از گمرکات کشور، انبارداری و توزیع کالاهای مجاز تجاری در داخل و خارج کشور با اشخاص حقیقی و حقوقی.

۲-امکان سنجی و مشاوره مدیریت استراتژیک و انجام کلیه فعالیت های بازرگانی در زمینه بازاریابی، خرید و فروش و ارائه خدمات بازرگانی و نیز طراحی و مشاوره و محاسبه و ارائه نظرات فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی و ساختمانی.

۳-طراحی، ساخت، راه اندازی و تجهیز و مشاوره در زمینه ساخت و فروش ساختمان های تولیدی، تجاری، اداری، مسکونی، فرهنگی، تفریحی و رفاهی که بطور مستقیم و غیر مستقیم به موضوع شرکت مربوط باشد.

۴-ارائه خدمات مشاوره ای، خرید و فروش املاک در مقیاس وسیع و رفع معارض دارائی های شناسائی شده و تهیه طرح های توسعه ای، تحقیقات و مطالعات فرصت در حوزه ساختمان.

۵-مهندسی بازاریابی مجاز غیر هرمی و غیر شبکه ای و غیر الکترونیکی و مدیریت بر مشارکت و شناسایی سرمایه گذاری مناسب برای مشارکت.

۶-یجاد نمایندگی خرید و فروش، تهیه، تدارک و توزیع هر نوع کالای مجاز بازرگانی که بطور مستقیم و غیر مستقیم به موضوع شرکت مربوط باشد.

۷-سرمایه گذاری و مشارکت در طرح ها و شرکتها و خرید سهام کلیه شرکتهای بازرگانی و خدماتی و تولیدی مجاز در داخل و خارج کشور و همچنین شرکت در مناقصه و مزایده های خصوصی و دولتی و شرکت در نمایشگاه ها و سمینارهای داخلی و بین المللی.

۸-اخذ وام و تسهیلات از کلیه بانکها و موسسات مالی و اعتباری مجاز به صورت ارزی، ریالی و خرید اوراق بهادار برای شرکت.

مهدی محمودانی
مدیر عامل و عضو هیئت مدیره

سرمایه

سرمایه شرکت ۷۸۲۲۵ میلیون ریال و منقسم به ۷۸۲۲۵ سهم یک میلیون ریالی با نام پرداخت شده میباشد.

بهساز مشارکتهای ملت   ساختمانی بانک ملت خدمات پشتیبانی مهندسی بهسامان ملت راهبری صنایع بهساز چاپ بانک ملت کل سهام
تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام:
30.960.000 313.500 313.500 313.500 313.500 31.350.000
درصد مالکیت: 96 درصد مالکیت: 1 درصد مالکیت: 1   درصد مالکیت: 1 درصد مالکیت: 1 100%

اعضاء هیئت مدیره

اطلاعات تماس با شرکت ماد

آدرس: کیلومتر ۷۰ اتوبان تهران قزوین ، شهرک صنعتی هشتگرد ، فاز ۱ ، نبش خیابان چهارم

تلفن: ۴۴۲۲۳۰۰۳ ۴۴۲۲۵۰۲۶ (۰۲۶)

فکس: ۴۴۲۲۴۰۰۴-۰۲۶

وب سایت:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *