شرکت خدمات پشتیبانی مهندسی بهسامان ملت

/ / شرکت های تابع

شرکت خدمات پشتیبانی مهندسی بهسامان ملت در تاریخ30/11/1384 و تحت شماره 243913 و شناسه ملی 10102845809 با سرمایه اولیه 100 میلیون ریال در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و در تاریخ 30/1/1385 به بهره برداری رسیده است. فعالیت شرکت شامل ارائه کلیه خدمات فنی، مهندسی، مشاوره ای و بازاریابی مجاز در حوزه تجهیزات سخت افزاری، نرم افزاری و عملیات مربوط به کابل کشی و ابزارهایی که به طور مستقیم یا غیرمستقیم به امور رایانه ای مربوط می باشد.

موضوع شرکت

انجام کلیه امور خدماتی به اشخاص حقیقی و حقوقی از قبیل ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی و پژوهش، اعتباری و تضمینی، مدیریتی و مشاوره ای و مالیاتی-بررسی طرحهای تولیدی و خدماتی از ابعاد فنی، مالی و اقتصادی و تامین نیروی انسانی. -ارائه و انجام کلیه خدمات ساختمانی و تاسیساتی، نظامی و بهداشتی وسایل آموزشی -مشاوره و انجام و تدارک برگزاری سمینارها، جشنها، جلسات و همایش -انجام هر گونه حمل و نقل درون شهری توسط اتوبوس و مینی بوس و هر گونه انجام مهارت جهت موضوع شرکت -کلیه امور و خدماتی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با موضوع شرکت در ارتباط باشد – کلیه خدمات فنی مهندسی، مشاوره ای و بازاریابی مجاز در حوزه تجهیزات سخت افزاری، نرم افزاری و عملیات مربوط به کابل کشی شبکه و ابزارهایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به امور رایانه ای مربوط می باشند. در صورت نیاز پس از اخذ مجوزهای لازم قانونی انجام امور پشتیبانی، راهبری و راهنمایی کاربران و ایجاد مرکز پاسخ گویی در زمینه سامانه های رایانه ای در ارتباط با موضوع شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم قانونی انجام امور خدمات بازرگانی و تجهیزات مورد نیاز و مرتبط با موضوع فعالیت شرکت.

سرمایه

 سرمایه ثبت شده در ابتدای سال ۱۰,۰۰۰ میلیون ریال بوده و طی سال از محل سود پرداختنی سهامداران به مبلغ ۲۹,۰۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

بهساز مشارکتهای ملت   بهسازان ملت ساختمانی بانک ملت چاپ بانک ملت کارگزاری بانک ملت کل سهام
تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام:
28.942.000 14.500 14.500 14.500 14.500 29.000.000
درصد مالکیت: 96 درصد مالکیت: 1 درصد مالکیت: 1   درصد مالکیت: 1 درصد مالکیت: 1 100%

اعضاء هیئت مدیره:

اطلاعات تماس با شرکت خدمات پشتیبانی و مهندسی بهسامان ملت

آدرس: تهران_ خ قائم مقام فراهانی، میدان شعاع، خیابان خدری، پلاک ۳۶

تلفن: ۸۸۸۱۱۶۴۷

فکس: ۸۸۸۱۱۶۵۳

وب سایت: www.behsamanmellat.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *