شرکت کرپ ناز

/ / شرکت های تابعه

شرکت کرپ ناز(سهامی خاص) در تاریخ ۰۲/۷/۱۳۶۴ طی شماره  ۵۷۵۹۹ و شناسه ملی ۱۰۱۰۱۰۲۶۷۱۱ با سرمایه اولیه ۱۰۰ میلیون ریال در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران و در تاریخ ۱۷/۷/۱۳۹۰، مرکز اصلی شرکت به کرمانشاه منتقل شده و سپس طی شماره ۳۱۰ مورخ ۱۰/۱/۹۰ در اداره ثبت شرکتهای شهرستان هرسین از توابع کرمانشاه به ثبت رسیده است. این شرکت با مساحت عرصه ۳۲۰۴۳۴ و اعیان ۳۸۷۵۰ مترمربع در اسفند ماه ۷۸ با ظرفیت اسمی تولید سالیانه ۱۰ میلیون متر انواع پارچه های پلی­استر، پیراهنی، لباس کاری، مانتویی، چادرمشکی و تولید ۱۲۰۰ تن نخ تکسچره به بهره برداری رسید.

موضوع شرکت

۱-تاسیس کارخانجات ریسندگی و بافندگی و اقدام به تولید انواع نخ یا پارچه چادری، روسری یا انواع منسوجات وارد نمودن ماشین آلات، مواد اولیه و مواد شیمائی مربوطه از خارج و فروش فرآورده ها در داخل کشور و صادرات آنها به خارج از کشور.

۲- مشارکت در سایر شرکتها از طریق تأسیس یا تعهد سهام شرکتهای جدید یا خرید یا تعهد سهام شرکتهای موجود.

۳- بطور کلی شرکت میتواند به کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و صنعتی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم به تمام یا هر یک از موضوعات مشروحه فوق مربوط باشد مبادرت نماید.

سرمایه

 سرمایه شرکت به مبلغ ۲۶۵,۰۰۰ میلیون ریال منقسم به ۲۶,۵۰۰,۰۰۰ سهم ده هزار ریالی با نام می باشد که تماماً پرداخت شده است.

بهساز مشارکتهای ملت   ریسندگی و بافندگی بهریس اصفهان خانه سازی ایرداک خدمات پشتیبانی مهندسی بهسامان ملت راهبری صنایع بهساز کل سهام
تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام: تعداد سهام:
۲۶٫۴۹۹٫۹۹۶ ۱ ۱ ۱ ۱ ۲۶٫۵۰۰٫۰۰۰
درصد مالکیت: ۱۰۰ درصد مالکیت: ۰۰۰۴/۰ درصد مالکیت: ۰۰۰۴/۰   درصد مالکیت: ۰۰۰۴/۰ درصد مالکیت: ۰۰۰۴/۰ ۱۰۰%

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *