برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل اسبق و جدید شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت

/ / اخبار

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت :مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل اسبق و جدید شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت با حضور جناب آقای ابراهیمی ، عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیرعامل در ناحیه یک بانک ملت ، جناب آقای مهندس رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت و اعضای هیئت مدیره شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت در روز دوشنبه مورخ ۰۱/۱۵/ ۱۴۰۱ برگزار شد.

در این مراسم جناب آقای ابراهیمی ، عضو محترم هیئت عامل و معاون مدیرعامل در ناحیه یک ، ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای جناب آقای سبزواری در پیشبرد اهداف عالیه بانک ، ابراز امیدواری نمودند ؛ که شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت ، با مدیریت جناب آقای  قدرتی بیش از گذشته ، همچنان بر تارک بانک بدرخشد.

در ادامه جناب آقای مهندس رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت ، تلاش های تاثیرگذار جناب آقای سبزواری مدیرعامل پیشین تقدیر و تشکر نمود و برای جناب آقای قدرتی آرزوی موفقیت نمود.

 در پایان این مراسم  با حضور جناب آقایان ابراهیمی ، رهنما و اعضای هیات مدیره، با اهدای لوح سپاس و هدیه از جناب آقای سبزواری مدیرعامل پیشین شرکت طرح و اندیشه بهساز ملت  تجلیل و حکم انتصاب جناب آقای قدرتی تحویل ایشان گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *