حضور مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکت‌های ملت و معاون مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه در شرکت تدبیر ملت

/ / اخبار

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت ، مهندس مسعود رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکت‌های ملت بهمراه  عبدالله بزرگی معاون حقوق عامه و مسئول ارتباطات فراسازمانی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه ، نجاح مدیر روابط عمومی و محمدی مسئول انفورماتیک این مرکز صبح روز یک‌شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ با حضور در شرکت تدبیر ملت، ضمن دیدار با جواد اسدی مدیرعامل، اسماعیل رستمی عضو موظف هیأت مدیره و مدیران داخلی این شرکت، از کل مجموعه شرکت تدبیر ملت بازدید کردند.

در این راستا و در ابتدای این نشست جواد اسدی مدیرعامل شرکت تدبیر ملت ضمن تشکر از حضور مهمانان، به ارائه توضیحاتی درخصوص فعالیت‌های شرکت تدبیر ملت به عنوان شرکتی ماموریت‌محور پرداخت و بیان داشت: حضور شرکت تدبیر ملت به استانداردسازی فرآیندهای عملیاتی بانک کمک موثری نموده و خلاء موجود در مسیر بهداشت اعتباری را برای بانک ملت پر کرده است.

وی همچنین بانک ملت را بانکی نظام‌مند برشمرد که شاخص NPL آن نسبت به سایر بانک‌ها پایین‌تر است و افزود: یکی از دلایل اصلی این امر، عملکرد قابل قبول و سرعت عمل شرکت تدبیر ملت است که با اتخاذ سیاست‌های اصولی منطبق با خط‌مشی‌های اعتباری بانک توسط این شرکت محقق گشته است.

در ادامه محمد نجفی مدیر توسعه بازار و بابک داداش‌زاده مدیر ارزیابی اموال شرکت به ارائه گزارشات مبسوط در حوزه فعالیت‌های شرکت و فرآیندهای انجام کار آن به‌ویژه در حوزه ارزیابی اموال پرداختند.

همچنین مهندس مسعود رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکت‌های ملت سپس به ایراد سخنان خود پرداخت. مهندس رهنما مدیران شرکت تدبیر ملت را مدیرانی جوان، خوش‌فکر و خوش‌نام معرفی کرد و یکی از ظرفیت‌های این شرکت را، توانایی آن در مدیریت بهینه سرمایه‌های انسانی خود برشمرد و افزود: این شرکت علی‌رغم گستردگی و پراکندگی جغرافیایی در سراسر کشور، همچنان چابکی و سرعت عمل خود را حفظ کرده و تبدیل به شرکتی منطبق بر استانداردهای روز در حوزه اعتبارسنجی شده است.

در ادامه مهندس رهنما شرکت تدبیر ملت را دارای ساختاری منسجم و کنترل شده عنوان نمود و تصریح کرد: این شرکت همچون پلتفرمی با قابلیت‌های مختلف و منحصر به‌فرد است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای متفاوت مشتریان خود باشد. وی همچنین از دیگر ویژگی‌های برجسته این شرکت به قابل اعتماد بودن آن اشاره کرد و اظهار داشت: اقدامات شرکت در حوزه‌های اعتبار سنجی، اقتصاد سنجی، مدیریت ریسک و فعالیت‌هایی از این دست، اعتماد بانک را به خود جلب نموده است.

ایشان در ادامه سخنان خود مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه را دارای نگاهی توسعه‌ای دانست که با تعامل و همکاری با سایر مؤسسات و مراکز، از ظرفیت‌های موجود بهره برده و به هم‌افزایی هرچه بیشتر در مسیر ایجاد زنجیره ارزش گام برداشته است و افزود: امید است با ایجاد زمینه همکاری‌های متقابل، بتوانیم مجموعه‌ای ارزشمند به عنوان سرمایه کشوری عرضه نماییم.

در ادامه این نشست عبدالله بزرگی معاون حقوق عامه و مسئول ارتباطات فراسازمانی مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه نیز ، ضمن تقدیر از فعالیت‌های شرکت تدبیر ملت و شرح اقدامات انجام شده در مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه مرتبط با حوزه عملکردی شرکت تدبیر ملت، بر گسترش فضای همکاری و تعامل فی‌مابین تاکید نمود و بیان داشت: ارتباط موثر و بهره‌مندی متقابل از سامانه‌های مرکز و شرکت تدبیر ملت، می‌تواند بر ارتقاء خدمات و میزان رضایت‌مندی مشتریان تاثیر چشم‌گیری گذاشته و کیفیت ارائه خدمات را به حداکثر برساند.

این نشست با بازدید مهمانان از واحدهای عملیاتی و ستادی در دفتر مرکزی پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *