پلتفرم ملی مولدسازی داراییهای جامد در ایستگاه هیئت مدیره بانک ملت

/ / اخبار

جلسه مدیر عامل و هیئت مدیره بانک ملت با دو هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت و هلدینگ فن آوران هوشمند بهسازان فردا در راستای اجرای  طرح پلتفرم ملی مولدسازی داراییهای جامد در راستای اقتصاد نوآور محور با هدف ارتقای سطح همکاریها برگزار گردید.

 به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، این جلسه با حضور دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت، اعضای هیئت مدیره محترم بانک ملت و مهندس مسعود رهنما مدیر عامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت و دکتر حکیم جوادی مدیر عامل هلدینگ فن آوران هوشمند بهسازان فردابرگزار گردید.

بر اساس این گزارش، در ابتدای جلسه مهندس رهنما توضیحاتی در خصوص طرح مذکور بعنوان اولین پروژه مشترک بین گروه های مختلف در بانک ملت که با تشکیل کارگروه تخصصی داخلی و خارجی متشکل از دو هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، هلدینگ فن آوران هوشمند بهسازان فردا، مشاورینی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار با ایجاد سکوی نرم افزاری توزیع شده ارائه نمودند.

در ادامه مهندس رهنما این پلتفرم را با هدف تامین منابع برای پروژه ها، مولد سازی دارایی ها و کاهش دارایی های غیر مولد بانک ملت در کنار دارایی های سایر ارگان های دولتی و غیردولتی طراحی شده است .

دکتر محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت ضمن موافقت اصولی از طرح مذکور، بیان داشتند ایده ها و تفکرات جدید در بانک ملت مورد توجه مدیران ارشد این بانک می باشد و در صورت رفع موانع قانونی، و اخذمجوزات از سایر واحدهای ذی صلاح بانک هر نوع حمایت لازم  از طرح مذکور با عنایت به دستیابی بانک ملت بعنوان پیشگام در کسب دانش و فن آوری های جدید در مقایسه با سایر بانک ها مورد تاکید دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *