گردهمایی آموزش تدوین بودجه مبتنی بر برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۱

/ / اخبار

به گزارش روابط عمومی هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت: گردهمایی آموزش تدوین بودجه مبتنی بر برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۱برگزار شد.

این گردهمایی با حضور جناب آقای مهندس رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، اعضای موظف هیئت مدیره هلدینگ، مدیرعامل شرکت ساختمانی بانک ملت و مدیران داخلی هلدینگ بهمراه مدیران امور مالی و برنامه ریزی شرکتهای تابعه هلدینگ در مورخ ۲۲ دی ماه در سالن آمفی تئاتر مجتمع اداری ، تجاری معین مال ملت بصورت کارگاه یک روزه برگزار شد .

در ابتدای این گردهمایی مهندس رهنما مدیرعامل هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت، از برگزاری سلسه نشست های تدوین بودجه مبتنی بر برنامه عملیاتی در سال ۱۴۰۰ که منتج به همفکری و همگرایی در هلدینگ شده بود ، تشکر و قدردانی و ابراز امیدواری نمودند که با انتقال تجربیات بین شرکتها ی تابعه، زمینه ایجاد زنجیره ارزش و هم افزایی با خلق ارزش بیشتر نسبت به کسب و کارهای مستقل هر شرکت فراهم گردد.

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی هلدینگ حمایت ،هدایت و نظارت بر شرکتهای تابعه عنوان نموده و یکپارچه نمودن امور مرتبط با مدیریت ریسک و مدیریت برنامه ریزی استراتژیک را یکی از مهمترین اهداف هلدینگ بهساز مشارکتهای ملت در سال آتی عنوان نمودند و به نمایندگان حاظر تاکید نمودند که توجه خاص بردستیابی به اهداف شرکتها ،هلدینگ و ماکد بانک ملت را در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه این گرده همایی مدیران طرح و برنامه و امورشرکتها و مجامع هلدینگ طی کارگاه های آموزشی نحوه تدوین بودجه ریزی مبتنی بر برنامه عملیاتی سال ۱۴۰۱ و هدف گذاری سنجه را تشریح نمودند .

در پایان این گردهمایی ،مدیران امور شرکتهای تابعه نیز پیشنهادات و سوالات خود را در رابطه با گارگاه برگزار شده ارائه و تیم مدیریت هلدینگ به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *